| Georgia1234567890 a întrebat:

Saluuut happy am 14 ani si m.ar interesa niste jonuri part-time pentru vara...ce as putea sa aleg?

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ai putea sa vinzi produse online sau chiar tu personal. In functie de cat vinzi, vei avea si castigul. Lasa-mi un mesaj daca esti interesata.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Te-ai putea ocupa cu firme online gen Avon, Oriflame... Sau sa te angajezi la restaurante, baruri (sunt care au nevoie de persoane part time), sau ai putea incerca la magazine de haine/ alimente...Chestii de genu.

| Bogdanel97 a răspuns:

Salut! Ai putea lucra la vreo terasa, restaurant, Avon sau sa livrezi ziare si din astea.