| Mih78585667 a întrebat:

Se găsesc locuri de munca
ospătar începând cu vârsta de 16 ani fără sa am o ruda sau ceva
Sunt salarii ok?
Aș găsi și locuri de munca cu un program ok adică să dorm și eu 8 9 ore?

2 răspunsuri:
| SucDăMere a răspuns:

Da, găsești, te-aş sfătui să începi munca în vacanța de vară, ai timp sa muncești cat vrei tu, dar depinde și de locul de munca, cele mai nalte sunt locuri de muncă unde ești ospătar sau pe plajă, dacă îți sună bine, salariile diferă, tu caută, ca până la urmă găsești tu ceva! Salut.

| SucDăMere a răspuns:

Multe*