| matrix100 a întrebat:

Se mai pot face bani din minarea criptomonedelor? Daca da, se pot da niste cifre, niste procente? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mihai0101 a răspuns:

La cat costa electricitatea si un rig de minat multi sa-u lasat uitate pe olx rig de minat e peste tot tocmai din cauza ca a devenit neprofitant nu mai e ce a fost odata.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E apusa de mult era minatului la cat costa curentul si hardware ul

| cristimihailov a răspuns:

Daca plateste altcineva curentul... se mai merita.

| Brizbriz a răspuns:

Crede-ma pa' cuvant... NU FACI
din cauza de minare, o placa video care ar trebui sa coste 7-800eu costa 2500 de euro, PE BUNE