| anonim_4396 a întrebat:

Se pot bune pani pe un card din alta localitate fara ca persoana care ar trimite sa nu aiba card sau cont in banca!? Vreau o lamurire!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, persoana care trimite merge la o unitate bancara unde ai tu contul si ii depune in contul tau de card.

| dannyel86 a răspuns:

Da, se poate duce la sediul bancii cu banii si ii depune in ce cont doreste. Trebuie sa stie codul IBAN al contului respectiv, ca sa poata depune suma in el.