| jakkyjakk a întrebat:

Se pot castiga bani online? Ce site-uri recomandati?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Baftă dacă poți!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă există așa ceva (faci bani seriosi cu efort minim) crezi că ți-ar spune careva? Eu nu știu să fie așa ceva

| jakkyjakk explică (pentru sierra1):

Este este, eu acum incerc sa fac ceva cu un site dar faza e ca trebuie refferali multi!?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

,,eu nu stiu asa ceva'', dar raspunzi si cand ti se zice ca dai raspunsuri inutile te superi laughing

| sierra1 a răspuns (pentru jakkyjakk):

Baftă dacă poți!

| Kerre a răspuns:

Nu cred ca exista vreun site care prin care sa faci bani cu un efort minim, majoritatea sunt fake care fac ei bani pe urma ta.