| Ignati_Lorelei_1985 a întrebat:

Se pot cumpara electrocasnice cu bonuri de masa de la Auchan sau Carrefour?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod legal nu se poate, bonurile de masa sunt numai pentru produse alimentare.

| darrio2007 a răspuns:

Daca le spune bonuri de masa cum crezi ca poti cumpara altceva decat alimente?

| Ignati_Lorelei_1985 explică (pentru darrio2007):

Am aflat ca se pot achiziționa electrocasnice cu tichete cadou care sunt diferite de bonurile de masa.Multumesc oricum

| darrio2007 a răspuns (pentru Ignati_Lorelei_1985):

Pai atunci de ce ai scris in intrebare bonuri de masă? Daca spuneai de la inceput ca e vorba de tichete cadou iti spuneam ca da, poti cumpăra.

| Ignati_Lorelei_1985 explică (pentru darrio2007):

Nu am știut ca sunt tichete cadou.Am aflat ulterior,