| Anonimouse25163 a întrebat:

Se pot face bani cu sau din Instagram? Daca da, cum?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Promovari de produse dar e cale lunga sa ajungi sa faci asta

| Anon31241212 a răspuns:

Daca ai un anumit numar de like uri la o poza si de followeri poti sa faci bani. Nu le stiu exact numarul. Dar poti sa faci promovand niste lucruri, daca te contacteaza niste persoane pe insta.

| Anonimouse25163 explică (pentru Anon31241212):

Eu nu pot sa ii contactez sa le fac o oferta ceva. Am 356 de urmaritori cel mai mult am la o poza 920 si 16.841 de vizionari. Si in general la fiecare poza am cel putin 100 si ceva de like si 1000 de vizionari. Ce zici pot sa fac macar 5 euro pe luna?

| Anon31241212 a răspuns (pentru Anonimouse25163):

Stiu ca nu poti face acest lucru, dar am zis ca sunt si care promoveaza. Cred ca poti sa faci, dar nu stiu exact cum mai exact. Eu am vazut doar odata pe net, ca zicea cati bani castiga Kim Kardashian pentru o poza pe insta si era o suma destul de mare.( stiu ca spunea de numarul de likeuri) Nu stiu mai exact cum poti castiga banii, adica ar trebui virati intr-un cont ceva. Habar nu am sincer!

| Anonimouse25163 explică (pentru Anon31241212):

Mda.