| FazekasErvin a întrebat:

Se pot scoate bani din paypal cu card: MasterCard sau Maestro?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cardurile de debit in valuta sunt atasate unui cont bancar in valuta respectiva.
Din Paypal se pot transfera banii in acel cont, evidet cu comisioanele aferente.
Vorbeste cu banca ta, ei vor explica exact metoda prin care sa-ti transferi banii.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nop, doar cu VISA Electron, din pacate.

| FazekasErvin explică (pentru GabiDumitrescu):

Cu cardul Visa cum trebuie sa fac imi mai fac un cont bancar si specific ce fel de card vreau?
La BCR se poate face?
Ca eu acolo am un cont deschis

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru FazekasErvin):

Nu ai nevoie de alt cont. Atasezi cardul VISA contului existent. Poti sa iti faci si 100 de carduri pentru un singur cont. happy

| Sn4k3 a răspuns:

Cu MasterCard.