| Resurrection a întrebat:

Seara buna!

Baieti\fete, daca ati dispune de o anumita suma de bani, bani cu care trebuie sa puneti bazele unei afaceri (legale), care ar fi aceea? Bineinteles ca veti vrea sa fie una de succes, profitabila.

(As dori sa fie cat de cat gandite raspunsurile, nu sa mi trantiti ce va suna prima oara in cap)

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu mias deschide o biserica

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceva in IT

| Oana92 a răspuns:

Eu mi-as deschide o gradinita.

Răspuns utilizator avertizat
| Raymond1607 a răspuns:

Crearea, construirea unor masini cu comanda numerica. Am nevoie de foarte multe lucruri printre care o Freza CNC etc.de cunostinte de operare si programare dispun. Doar bani sa fie ca sa pot investi. Atat pentru ca nu vreau sa imi furi visul laughing numai bine

| NICOLAE420 a răspuns:

... Buna întrebare