| HarukoMariusDaniel a întrebat:

Seara buna.
Pe langa chirie la un apartament, chiriasul plateste si intretinerea?
Sa zicem ca dai la chirie 950 lei, cat te mai duce intretinerea pentru o singura persoana?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da platesti ca si chirias toate facturile. Intretinere, curent, cablu samd. Depinde de marimea app si de consumul tau iarna poate duce si la 3-400lei restul facturilor

| HarukoMariusDaniel explică (pentru suntserios):

Multumesc mult de raspuns!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Plus avans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca plateste si intretinerea, nu stiu sa-ti zic cu aproximatie cat ar costa.

| HarukoMariusDaniel explică:

Nu stiu cum sa iti raspund laughing