| ManolacheLaura a întrebat:

Seara buna! Știu ca am mai pus o întrebare anterioară cel puțin la fel de asemănătoare. Am căutat pe internet câteva platforme de magazin online. Am dat peste ContentSpeed, Magento, Woocomerce și Open Source. ContentSpeed am vazut ca are o interfață asemănătoare Emag. Ce ziceți, care e mai ok din astea? Mulțumesc anticipat și rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

ContentSpeed are cel mai bun portofoliu. Eu pe el as merge happy

1 răspuns:
| Ciucanu_Ana_1994 a răspuns:

Buna Laura! Iti poti face un cont demo gratuit pe platforma ContentSpeed si o poti testa in voie timp de 14 zile :). Arunca o privire si vezi daca iti place: https://www.contentspeed.ro/demo-magazin-online