| anonim_4396 a întrebat:

Servus, lume! Are cineva propuneri pentru niste part-time job-uri?big grin.Sunt disperata! Tin sa va anunt ca sunt clasa a XI-a (din Timisoara). Sunt dispusa sa fac cam aproape oricebig grin.Pleaasee,pleaasee,help!^^(si apropo, daca aveti vreo idee cum as putea sa imi vand desenele, sunt de asemenea disponibila si pentru aceste solutiiwhistling)

8 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Ai grija la oferta. Aproape orice e foarte generos.

poti fi hostes, sau promotorita. se castiga bine.
sau animatoare in club, sau chelnerita, etc.

| MARRY05 a răspuns:

Salut eu sunt reprezentanta infinity big grin
Pentru ca:

 in afacerea Infinity poti intra cu INVESTITII = 0!
 la Infinity te inscrii GRATUIT!
 la Infinity beneficiezi de cel mai mare termen de plata – 30 ZILE - oferit de o companie de vanzari directe in Romania!
 la Infinity ai la dispozitie cel mai variat PORTOFOLIU de PRODUSE de pe piata vanzarilor directe din Romania!
 la Infinity poti beneficia de OFERTE zilnice / saptamanale / lunare, constand in produse – bonus sau reduceri de pret de pana la 50%!

Si pentru ca la Infinity poti castiga 1.900 lei DOAR pentru ca esti o persoana cu EXPERIENTA in domeniul vanzarilor directe!

Alatura-te echipei Infinity si fidelitatea iti va fi rasplatita!

In cadrul Programului de Recompensare, orice Nou Reprezentant cu EXPERIENTA in domeniul vanzarilor directe care va plasa comenzi lunare respectand valoarea minima specificata, timp de 9 luni consecutiv, castiga 1.900 lei in produse – bonus si reduceri de pret!

ma poti contacta la id-ul business_ms@yahoo.com

| Ellayboy a răspuns:

Poti sa incerci sa imparti pliante, mergi la unul dintre hiper-marketurile din tm, si intrebi la punctul info, asta supun eu ca ar fi un job part-time ok, si eu cand eram in liceu imi doream la fel, sa lucrez si sa am bani mei, dar mai bine te ocupi acum de scoala, ca mai tarziu o sa ai timp sa lucreziwinking mult succes! aaa si ce desenezi?

| Saoirse a răspuns (pentru Ellayboy):

Mersi,dar nu am nevoie de o slujba pe o perioada lunga de timp.Iar acum la inceputul anului scolar nu avem chiar atat de mult de invatat.Doresc doar sa imi strang bani pe pentru niste nevoie personalebig grin(si nu vreau sa cer parintilor).Cat despre desenat...pai in general desenez portrete(artisti,trupe,actori).In principal oameni,dar si animale uneori.Dar nu ma pricep deloc la cladiri,natura, natura statica, masini sau alte cele.Toate desenele mele sunt facute in carbunibig grin.Am vazut ca si tu desenezi...happy

| Cristian_6576 a răspuns:

Compania internationala Ciel Parfum iti ofera ocazia sa devi reprezentanta, domeniul de activitate sunt parfumurile de marca si produse de cosmetice daca esti interesata lasa un mesaj la ragroup_banat@yahoo.com,bafta!

| Cosminovici18 a răspuns:

Eu zic sa nu te avanti prea mult inainte ca s-ar putea sa iasa urat si stii de ce zic asta? pentru ca s-ar putea cineva(un baiat) sa-ti propuna sa-i faci un sex oral si daca tu esti asa de dispusa si disperata s-ar putea sa accepti ca nu ai exclus in intrebare propunerea asta asa ca ai mare grija ti-am zis o sa iasa urat si ai sa regreti ca doar na ai sa te faci putin de ras daca afla toti colegii! Pai eu ti-as recomanda sa fii bona sau menajera sau bucatareasa astea-s sunt propunerile mele sa nu accepti sa fii animatoare in club in niciun caz sau ai mai putea fi dj la un radio! Funda?

| Sev25 a răspuns:

Poti deveni reprezentant Avon (pe numele unuia dintre parinti daca esti minora). jobul este simplu: trebuie doar sa arati brosura la colegi, prieteni, rude, cunostinte si sa strangi comenzi. Tie iti revine intre 15-40% din suma comenzii, depinde cat de mare e comanda, plus cadouri. Pentru mai multe informatii, poti vizualiza blogul http://avon-s.blogspot.com/ sau da-mi add pe avon_cta_sev si vorbim :)

| Saoirse a răspuns:

Ok,ok.nici chiar asa de disperata nu's, oameni buni!straight face