| Budincăă a întrebat:

Sony Ericson Xperia Play sau Lg Optimus Sol?

8 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Salut,

Clar iti recomand Xperia Play. Uite la un pret bun gasesti aici : http://bit.ly/T18KyV

Am achizitionat recent acest smartphone, l-am butonat si-l butonez zilnic pentru a-i vedea performantele reale si vreau sa iti spun fara nici o exagerare ca in ceea ce priveste designul, camera, semnalul, conectivitatea, bateria, calitatea sunetului si-al imaginii este de nota 10.

| maryusmono a răspuns (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

Este R800i acesta!

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns (pentru maryusmono):

Pai e tot XPERIA play laughing

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

Aaaaa, tu vorbeai de XPERIA Arc S, nu?
imi pare rau, nu intelegeam despre ce vorbesti... am vazut pagina pe care ai prezentat-o ieri, credeam ca e altcineva

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

LG-urile ma ingrijoreaza, multi cunoscuti isi iau LG si mi se plang ca nu le merge touchscreen-ul, sau are lag-uri (se blocheaza)...
Xperia Play l-am vazut pe net mai demult si il ador

| Budincăă explică (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

Deja am un Lg Optimus Sol, merge foarte bine. Nu ma plang, dar ma plictisesc repede de telefoane. Intrebarea am pus-o caci ma gandesc sa il dau la schimb pentru un Xperia Play.