| TheSeventhSin a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva metode (De preferat mai multe, si de acasa) prin care sa faci bani.
As vrea sa fie ceva "part-time" happy
Dar nu vreau site-uri fake care oricum iti zic "Faci 1000 de Euro pe luna" sau mai stiu eu ce.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| TheSeventhSin explică (pentru suntserios):

Pai stiu sa desenez, stiu sa scriu despre anumite lucruri, stiu sa editez video-uri, ma pricep putin si la IT(Dar mai am de lucru), pot da sfaturi bune (La multi oameni le-am dat sfaturi, si mai mereu sfaturile alea i-au ajutat destul de mult), si nu stiu in general pe partea asta "creativa" ma descurc bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viseaza...

Ce stii sa faci?

| Jouliete a răspuns:

Sunt niste aplicatii pe google play pe care daca daca te jici castigi bani

| T2LS a răspuns:

Poți căuta să faci quiz-uri pentru diferite companii, de obicei astea sunt plătite pentru că câștigul e de partea companiei.

Răspuns utilizator avertizat