| Andreyutz_Andrey_1997 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un site unde pot face bani, si care imi da clikuri nelimitate sau mai multe.Am pe maildirect dar merge foarte greu pentru ca nu imi da clik-uri

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistit nu iti da nimeni click uri la galeata si nici bani

| MenInShadow a răspuns:

Daca tu asa vrei sa faci bani, lasa-te de meserie.
Banii nu se fac prin asa ceva, decat daca vrei sa faci maxim 1 milion pe luna, asta insemnand ca stau o zi intreaga sa faci un euro.
Banii pe internet se fac prin o gramada de posibilitati, dar nu site-uri tampite ca maildirect.
Bani se fac prin crearea de continut inalt din punct de vedere calitativ pe youtube, sau inveti programare, sau design, sau te apuci de scris chestii interesante, e-book-uri care sa fie cumparate, te apuci de fotografie, de editare video, sau editare audio, faci melodii, etc.
Orice bou poate sa dea un click la un email, de aia nu o sa faci niciodata bani din asa ceva.
Dar nu oricine poate sa faca un design bun, nu oricine poate sa creeze o melodie care sa suna bine, nu oricine stie suficienta programare cat sa faca un joc.
Din munca multa se fac bani pe internet, nu din dat click-uri pe lucruri.

| Dună_Alex_1995 a răspuns:

Libertagia te ajuta sa faci 60 dolari pe luna /plus daca ai si niste referali poti ajunge la sume mari
Link pentru Inregistrare: http://l0.ro/7N2
Pentru mai multe detalii :al3x.31dd@yahoo.ro

| Diaconu_Ionel_1997 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Hannah_Montana
Eu iti recomand market glory, nu este vorba de click-uri ci de cateva comenzi in fiecare zi, daca ai putine rabdare poti castiga bani reali.
Daca esti interesat lasa-mi adresa ta de facebook sau ID sa iti explic mai bine. Funda!

| Andreyutz_Andrey_1997 explică (pentru Diaconu_Ionel_1997):

Https://www.facebook.com /furtuna5 chiar te rog...ai funda FB Andrei Furtuna FACEBOK