| Chio9 a întrebat:

Stie careva metode sigure de castig la pariuri sportive?

Răspuns Câştigător
| tot3ntanZz a răspuns:

Salut,
sistemul yankee, este un sistem care iti permite sa iti recuperezi banii daca pierzi un meci:Sistemul Yankee este un sistem de pariuri combinate care contine fix 4 meciuri.
Sistemul combina cele 4 meciuri in 6 variante de cate 2 meciuri, 4 variante de cate 3 meciuri si o varianta de 4 meciuri, deci in total 11 variante, Dar mai bine cauta pe google sistemul YANKEE, e mai usor de inteles pentru tine.
Mai este un sistem cu egaluri, exemplu, iei pe lazio si pui ca face egal in fiecare etapa, dar daca pierzi dublezi suma, poti sa scoti profituri uriase, odata si o data va face un egal dar trebuie sa ai bani multi...
si cel mai "usor este sistemul de cota 2 care daca prinzi 7-8 bilete iar la fiecare bilet, daca investesti toata suma castigata ai un profit foarte mare, si fara stress, dar si aici e noroc,
Sa castigi e usor cu aceste "sisteme" pe care ti le-am prezentat dar trebuie sa ai o suma destul de mare ca sa ai un profit decent, dar poti incepe si cu 10 lei, sistemele de cota 2 sau sau cel cu egaluri, noroc la pariat, si funda happy

27 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Am jucat un an de zile la pariuri sportive şi nu am câştigat decât o singură dată 3.5 lei la un sistem şi pariasem 3 lei. Sunt pagubă astea, încearcă poker pe pokerstars.

| aliceinchains a răspuns (pentru ZvT):

E paguba pentru cine nu se pricepe. Stiu destule persoane care au castigat milioane din chestia asta. Depinde si de noroc, dar si sa te pricepi si sa stii.

| unknownn a răspuns (pentru ZvT):

Inseamna ca n-ai talent deloc, intr-un an de zile sa castigi doar un meci? Pai de cate ori ai pus la pariuri? O data?

| ZvT a răspuns (pentru unknownn):

Am pus de multe ori şi numai pe surprize. Cam de 3 ori pe săptămână 2-3 meciuri pe bilet, cote peste 5 şi cam 4-7 bilete.Mi-au ieşit cote de peste 15 dar degeaba dacă nu am luat nimic.

| Shekar77 a răspuns (pentru ZvT):

Ar fi o idee asta cu pokerul, dar daca incerci nu o face in nici un caz pe pokerstars, e un site de *** in care pierzi mereu pe river(in 95% din cazuri adversarii tai or sa prinda flush sau chinta pe river)

| Purec a răspuns:

Da. Bani multi, meciuri putine. Daca pariezi cate 2-3 -10 lei nu vei castiga niciodata din pariuri.Am un amic care joaca online si castiga substantial ( din asta traieste). El pariaza pe gol marcat, si pariaza sume undeva intre 150-200$.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista. Pariurile sportive sunt jocuri de noroc si nu degeaba le spune asa. Totul tine de noroc. Orticat de mult ai urmari rezultate ale meciurilor, oricate scheme ai face tot nu este relevant. Totul tine de noroc. Atat!

| Gogu06 a răspuns:

Mai bine apucate de poker

| adelina0101123 a răspuns (pentru Gogu06):

Si ala i tot joc de noroc!

| Gogu06 a răspuns (pentru adelina0101123):

Castig lejer 30 de dolari pe zi.

| adelina0101123 a răspuns (pentru Gogu06):

Si eu joc dar pe pc am castigat 1 bilet de joaca pe bani real; i si virtual o data tatal meu acastigat vrei 700lei la poker

| Gogu06 a răspuns (pentru adelina0101123):

Deci nu e joc de noroc atat timp cat unii castiga constant. Daca nu risti bani aiurea si ai un stil de joc bun sa castigi ajunge o rutina. Cel mai important este sa stii la ce limite esti puternic. Am incercat sa joc pe bani mai multi dar e prea stresant. Este dovedit stiintific ca nu este joc de noroc. Implica psihologie, strategie si multa atentie asupra jucatorilor slabi pentru ca de la astia iei banii.

| popmirgea1999 a răspuns:

Stiu eu. nu mai juca si o sa castigi mai mult decat iti inchipuiwinking ti-o spun din propria experientawinking

| adelina0101123 a răspuns:

Eu stiu :tresa notezi pe un caiet fiecare meci si cine a castigat eu asa incerc da tot nu iese (tatal meu joaca la Public Bet)

| Yannku a răspuns (pentru adelina0101123):

Daca zici ca nu-ti iese de ce esti asa sigur ca e buna metoda?

| strazi1 a răspuns (pentru adelina0101123):

Http://www.risultati.it/
pe acesta pagina ai oferte pe ziua respectiva iar in dreapta fiecarei tari ai o "casuta" unde scrie clasament, dai click si iti arata clasament, puncte, victorii, egaluri, cate goluri inscriu acasa si in deplasare, noroc la pariat, si nu mai scrie hartii cu clasamente, si rezultatele fiecarui meci :)

| adelina0101123 a răspuns (pentru strazi1):

Stiu pagina asta straight face

| strazi1 a răspuns (pentru adelina0101123):

Vroiam sa doar sa te ajut happy

| adelina0101123 a răspuns (pentru strazi1):

K,atunci multumesc! dar de obicei verific pe public bet :d

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!

| kopotoru a răspuns:

Imi cer scuze de expresie dar auzi ca noroc laughing eu nu cred ca de joaca barcelona-faru constanta pui 1 miliard pe barcelona tot iei ceva

| Chio9 explică (pentru dragosh01):

Ms frate, cel mai bun site pe care l-am vazut pana acum.

E buna treaba cu un meci, pui 100 lei ai ceva profit, intr-o luna te-ai scos.
Metoda asta vreau so folosesc.hee hee

Ms inca o data de site.

Raspuns: Folositor

Alte răspunsuri
| Mario_Gomez_1989 a răspuns:

Www.5predictii.ro cele mai tari ponturi sportive

| limbutsenebune a răspuns:

Am bagat la bet caffe arena la lucky 7, 30 de bilete a cate 1 leu biletul, variante diferite evident si am nimerit 6 scoruri si uite asa am dat "bufu" de 10.000 lei. daca esti destept si vrei sa castigi joaca numai la bonusuri, cat mai multe variante si bani putini.baftawinking

| tot3ntanZz a răspuns:

NO!