| Xenoverse1 a întrebat:

Stie careva metode sigure de castig la pariuri sportive?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu joci. In felul ăsta banii iti raman in portofel. Este totusi un castig, nu?

| Sn4k3 a răspuns:

Daca intrebi asa ceva, cred ca mai bine ti-ai lua gandul de la ele.

| laSoledad a răspuns:

Sa fii patronul afacerii cu pariuri.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunoasterea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pariuri sportive trebuie să cunoști echipele și jucătorii. Oricum, sunt multe meciuri măsluite, cote extrem de mici care te pun pe gânduri. De cele mai multe ori sunt înșelătoare.

Așa că am ajuns la concluzia că fie sunt măsluite, fie e noroc chior.

| Bruno92 a răspuns:

Nu exista așa ceva, totul e imprevizibil

| Andresso a răspuns:

Cel mai bine e sa pariezi asa: pui un leu in fiecare zi si faci bilet:
Xpauza/1final si inca un meci cu 1 pauza/x final de exemplu si deja ai cota buna, 90 lei deja iti iese, daca ai noroc, trebuie sa si gandesti, iar daca mainvrei pe langa alea 2 meciuri sa mai adaugi cateva care esti mai sigur(pe goluri de exemplu, intervale de goluri, bagi vreo 3 meciuri cu interval 1-5 ) si iti iese 150 lei lejer.
Fa cum vrei, eu am pus odata 400 lei si am castigat 1100, dupa am mai pus odata 400 lei si am pierdut si am zis ca nu mai pun in viata mea sume asa mari, si n-am mai pus sume mari.

| Andresso a răspuns:

In general poti sa ghicesti usor intervalul de goluri, sau poti sa pui ca se vor da 2+ goluri la meci de exemplu.
Eu ca sa mai castig, desi nu prea am noroc, ma uit pe flashscore la match history, la echipele de start si asa imi fac biletul mai sigur, acum depinde de noroc...