| Alecx19 a întrebat:

Stie careva un imprumut la banca fara garanti sau giranti? Am nevoie de 2000 lei si rate pe vreo 6 luni. Mentionez ca nu lucrez, deci nu am adeverinta de salar.

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Este la mintea oricarui pusti(tu ai 20 ani!), ca nu se poate da un umprumut, mai ales, pe care sa-l iei de la o banca, fara sa ti se ceara o adeverinta de salariat si niste giranti.Cine da bani,fara garantii? Nici camatarii,nu dau(ei sunt siguri, ca gandul doar la un deget taiat, un picior zdrobit, etc sunt de ajuns)!
Chiar nu este o intrebare inteligenta! Fara rautate, nu mi-o lua in nume de rau!

| Alecx19 explică (pentru pietrean):

Nici eu nu as da bani aiurea in locul lor, eu vand cate chestii pe net si am de unde sa ii dau inapoi da asta nu ma ajuta cu nimic.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu lucrezi si n-ai alte venituri permanente nu o sa primesti imprumut de la nici o banca.

| Roland_Elijah_1978 a răspuns:

Alo

Aplica pentru un împrumut rapid și convenabil de a plăti facturile și pentru a începe o nouă finanțare de proiecte de la o rată a dobânzii mai ieftine de 2%. Nu ne contactati astăzi prin: credithome@blumail.org

Mulțumesc

Mr Mhay burailla