| betoko a întrebat:

Stie careva un site sau un program cu care iti reincarci cartela gratis(orage sau cosomte)?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca ar exista asa ceva, crezi ca ne-am mai obosi sa le incarcam platind?

| GabrielaSandica a răspuns:

Asa ceva nu exista, doar site-uri sa trimiti sms-uri gratis, exista

| GabrielaSandica a răspuns:

NU exista asa ceva, doar site-uri care iti ofera gratuit un numar de sms-uri zilnice.

| Shine_2176 a răspuns:

Salut. Din pacate nu exista un asemenea Site deocamdata. Cei de la Orange, Cosmote sau Vodafone, nu dau acces la baza lor de date nimanui. Succes!

- Shine