| Deasonyka a întrebat:

Stie cineva cat e salariul la Carrefour?

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

"Așadar, 2020 aduce pentru angajații Carrefour venituri diferite față de anii precedenți. Un șef raion, angajat full-time, câștigă un salariu net de 1.570 lei, pe lună. La ceva mai mulți bani ajunge un casier, care are un venit net de 2.118 lei, însă acesta diferă în funcție de experiență și de orașul în care se află hipermarketul, salariul de început fiind de 1.300 lei. Carrefour România plătește un lucrător comercial cu 1.480 lei, iar pe un asistent de vânzări electrocasnice cu 1.325 lei, la care se mai adaugă o valoare de 345 lei din tichete de masă, pe lună și alte bonusuri de 300 lei, pe an.

În magazinele Carrefour, cei care vor să opteze pentru un post de măcelar o să fie plătiți cu 1.950 lei, pe lună, iar cei care își doresc să aplice la un intership o să primească 1.100 lei și tichete de masă în valoare de 200 de lei, pe lună. Pe când un buyer junior poate ajunge la un venit net de 3.000 de lei, unde se mai adaugă bonusuri de 1.500 lei, pe an și tichete de masă în vloare de 300 de lei, pe lună."

Plus, evident, variatii.

| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce nu ai un pic de pretentii de la tine? Stii ca poti mai mult, doar ca iti place sa te desconsideri. Sper sa nu te simti jignita, ca nu asta e intentia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca 20 de mil. Asa e peste tot in magazine din astea

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place ca esti optimist... dar nu. In multe Carrefour Market cam toti au pana in 1300 net si eventual bonuri de masa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Sunt fatalaughing atunci am greșit. Sorry

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti optimista, in cazul de fata. Tre' sa te invit la un suc si o prajitura ca sa imi cer scuze pentru ca ti-am schimbat sexul. :}

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu e nevoielaughing te iert big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce trist. sad Mi-ai frint ficatul, un rinichi, splina si pancreasul! Inima e bucati de ceva vreme.

| Deasonyka explică:

Ma intereseaza ca lucrator comercial. Si cum sunt conditiile de lucru? Apropo vreau sa stiu daca marfa vine pe rastele?

| TheMaker a răspuns:

Casier, manipulant, sau manager?

| Master151 a răspuns:

Lucrator universal- 1300 lei
Lucrator la casa de marcat - 1500lei