| Bluewings a întrebat:

Stie cineva ce ar trebui sa fac pentru a ajunge in America sa vizitez pe cineva? ce trebuie sa fac pentru a obtine o viza? ce criterii trebuie sa indeplinesc? va multumesc din suflet

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Esti inca minora ( intr-unul din raspunsurile din ian. 2012 spuneai ca esti in cl. a X -a )---renunta la vis! Poate, cand vei fi studenta( in niciun caz anul I si II!) daca aplici pentru o viza in programul "summer work and travel "( http://romania.usembassy.gov/vize/summer_work.html)--- dar si asta-i cu "cantec"( iti cere foaia matricola --- cu note buuune si fara restante!).

| Bluewings explică:

Se spune ca nu trebuie sa renunti la visele tale...so no way to let it down. vreau sa plec pe vas de croaziera in America deci voi avea mai multe sanse sa ajung acolo. mersi pentru ajutor