| FakeFriends200 a întrebat:

Stie cineva ce comision este la BRD la cardul de student la platile cu cardul la magazine(POS de la BRD sau altele)/la plati online?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio banca nu are comisioane la platitle cu cardul la POS sau online. Niciuna. Altfel cine spanac ar mai folosi cardul.

1 răspuns:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Parca 0,2 sau 0, 5% nu mai stiu sigur. Poti intreba la sucursala lor

| suntserios a răspuns (pentru Anonimmaaa888890):

Nicio banca nu are comisioane la platitle cu cardul la POS sau online. Niciuna. Altfel cine spanac ar mai folosi cardul.