| marymarian18 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa vand desene digitale online? De exemplu wallpapere facute de mine si sa le vand. Stiti ceva site-uri sau platforme?

Răspuns Câştigător
| HansCristian123 a răspuns:

Fa-ti reclama pe Facebook pe grupuri, gen grupuri de gaming, shopping etc. Spui si tu ca faci wallpapere pentru canale de yt sau pentru alte chestii! Poti pune si un wallpaper ca reclama pentru tine, daca le va placea sigur vei vinde ceva! funda? big grin

| marymarian18 explică (pentru HansCristian123):

Incerc asta in prezent cu un cont de Instagram. Stii tu niste grupuri de Facebook de genul?

| HansCristian123 a răspuns (pentru marymarian18):

Cauta si tu grupuri gen, erap arca grupul acela chocolate nation, care s-a transformat intr-un-ul de marketing, sau pe grupuri de gaming, nu stiu cauta si tu gaming Romania, sau parca era grupul acela, csgo Romania nu stiu, daca caut vei gasi multe sigur!

3 răspunsuri:
| mngzx a răspuns:

Daca ar fi existat, 9 miliarde de oameni s-ar fi apucat de desen laughing)))