| Andronache_Ion_Liviu_1976 a întrebat:

Stie cineva de siteul pantofionline.net,daca sunt seriosi, si daca a comandat cineva? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Am comandat eu odata 2 perechi de incaltaminte, aceeasi marime, una mi-a fost buna iar una mica...nu stiu cum. Am vrut sa returnez perechea mica - sa cer un nr.mai mare- dar nu mi-au raspuns niciodata. Deci decide tu daca sunt sau nu seriosi. Ceea ce pot mentiona este ca ce am comandat, exact aia am primit.