| Robby2607 a întrebat:

Stie cineva in ce magazine din bucuresti pot folosi tichetele cadou? Sunt de la gusto pass

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Majoritatea magazinelor primesc tichetele cadou ...pana si buticarii de la colt de strada laughing
Nu ai decat sa te uiti pe usa magazinului si ai sa vezi ce tichete primesc.
Au lipite stick-ere pe usa si daca vezi ca te incadrezi atunci poti cumpara de la ei!

2 răspunsuri:
| Borgir a răspuns:

Carefour,cora,mega image!

| mrs_9701 a răspuns:

Ti le iau la jumate./bai aria lor de folosire este limitata de cand cu red.sal.iti ofer mag carref0ur.