| Aly112233 a întrebat:

Stie cineva joburi cu salarii bunicele, avand in vedere ca nu am luat bacul. Imi puteti revomanda cate ceva? Evemtual si cateva link-uri

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Straduieste-te sa-l iei anul asta, ca sanse sa prinzi un job cu salariu bun, nu prea mai ai fara BAC luat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fara bac mai mult decat minimul pe economie nu cred ca prinzi vreodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Poate ai gasi ceva la Service Auto, sa fi ajutor la inceput si apoi in timp ce strangi experienta poate sa-ti deschizi tu chiar un service (asta poate in vreo 5-6 ani)
Totusi sustin ideea de ati lua bacul, stiu ca-i mai greu acum cand nu se mai poate copia... alti doar asa l-au luat si acum se dau mari desptepti pe internet, zic doar...

| Pandhoraa a răspuns:

Dificil lucru...
pana iti gasesti ceva care chiar ti se potriveste, de ce nu incerci sa lucrezi ca operator interviu, asistat de calculator de acasa?
e un job part time, cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/