| ultasu a întrebat:

Stie cineva un site pe care poti face bani reali?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, sunt destule, intrebare e ce stii tu sa faci? programare, design, marketing?

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Vrei sa faci bani din site-uri.
Majoritatea site-urilor castiga dand click pe o anumita reclama si gata ai castigat 0.01$ sau 0. 0001$ deci slab foarte slab sa castigi prin site-urile astea.
Daca chiar vrei sa castigi bani eu iti recomand doua site-uri unde sa castigi bani cu adevarat poti sa extragi suma cand ajungi la 20Euro.
1 Primul sait este sa il pui la munca si sa ataci referali este putin ca-m greu timp de o luna sau doua ca sa te obisnuiesti dupa aceea o sa vezi ca castigi.
http://www.marketglory.com/strategygame/demonul112
45% sunt Romani si restul celalate tari.
Castigi bine si usor.
Al doilea sait:
http://www.virtconomics.com/recruit/6bvfp4whzidauhzh5jxt
Este unul foarte usor din punctul meu de vedere.
(Te selecteaza automat la o tara) iar in aceea tara poti munci poti sa cumperi bilete la loto sa castigi.
Din cele doua eu il aleg pe primul ca castigi mult mai bine si are si chat sa vorbesti daca ai nelamuriri legate de joc si tutoriale.

| HardCore7750 a răspuns:

Pai fa cu viva SMS
O zi buna

| Ichnat a răspuns:

Site-urile nu sunt facute ca muritorii sa faca bani ci cel ce detine site-ul straight face

| justbelieve a răspuns:

Trebuie doar sa te inregistrezi, sa astepti sa iti trimita ei mail-uri si sa le accesezi.iti vor trimite in fiecare zi mail-uri.nu este un castig imens,dar decat deloc...mie mi-au prins bine;)este sigur,fara minciuni, spam-uri, fara investitii si timp pierdut.intra aici pentru mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa