| lorely1308 a întrebat:

Stie cineva unde imi pot face un website gratuit, cu tot cu domeniu, fara costuri ascunse?

Răspuns Câştigător
| ghinionist a răspuns:

Www.own-free-website.com, primesti un domeniu de genu`: nume.page.tl, are sitebuilder inclus si e foarte usor de folosit!

11 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Ok, am vazut multe raspunsuri dar poate nici unul nu a raspuns cerintelor tale.
Eu recomand sa iti faci un domeniu GRATIS pe www.dot.tk (o sa fie ceva de genul www.siteultau.tk), apoi host GRATIS pe www.freehostia.com.
Pt design recomand instalarea Wordpress (bun pentru SEO si autobloging si templates). Daca ai nevoie de ajutor da-mi un mesaj.

| videoblog a răspuns:

Cam greu asa ceva.

| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro (subdomeniul ucoz.com), probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Forum ori Site GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| marius0766545433 a răspuns:

Buna lorely1308. Daca pui pe site doar palavrageala si nu te astepti ca sa ai trafic orice este bun...chiar orice. Daca insa ai si alte pretentii ca marimea feliei tale pe server, baze de date ca sa faci un site dinamic, trafic nelimitat, lalala... ei atunci te sfatuiesc sa investesti intr-un site, nu sa chestuiesti timp si nervi facand un site care sa mearga cum vor cei care iti da gratis, fara sa-i poti trage la raspundere atunci cand de exemplu ti-l sterge din orice motiv. O zi placuta tuturor si intrati va rog si cititi si ce e pe www.SuperBani.ws

Răspuns utilizator avertizat
| lorely1308 explică:

Nu vreau blog (am deja pe weblog, blogspot si wordpress)! vreau website - (gen xhost, delvirai). Daca mai stiti si altele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google sites

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat www.webhosting-4all.info?

| rozalia25 a răspuns:

Incearca un blog. Acela e gratuit! Exemplu: http://vrajitoarea-rozalia.blogspot.com/ eu l-am creat de la zero, inclusiv numele domeniului.

| flyleaf22 a răspuns:

Personal iti recomand http://dap.ro/. Gratis, fara reclame si alte chestii gen. :)

| ramonna a răspuns:

Incearca www.viviti.com,dar vezi ca este cam complicat...