| AjutaPeTPU a întrebat:

Stie cineva vreun site care ofera produse sau reduceri daca le faci publicitate? (Facebook,internet, pliante sau bannere)? Multumesc! Cel mai rapid si de ajutor primeste funda!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te mai agita atat. nu ai sa fii ars pe rug daca nu ai iphone5.

cand o sa ai unde face publictate atunci sa oferi spatiu spre vanzare.

| onix33 a răspuns:

Daca ai un blog poti sa te inscrii ca afiliat la 2parale.ro, profishare.ro. Scrii articole despre produsele companiilor inscrise si primesti comisioane!

| suntserios a răspuns (pentru onix33):

Da primesti comisioane daca ai in primul rand un blog vizitat (ceea ce implica o groaza de munca si costuri) si daca cineva cumpara de pe link ul de afiliere. Nu e asa usoara treaba