| bagabanibanibani a întrebat:

Stiti care e cea mai buna metoda de a face bani pe internet?!

9 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde diferite produse pe net fara nici o investitie, si vei avea comision din asta. Lasa-mi un mesaj daca te intereseaza.

| mihai69 a răspuns:

Să deții un sait xxx, sau un magazin online de talie mare.
Sau un blog cu sute de mii de vizitatori unici zilnic și vinzi spațiu de reclamă.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Da, muncind in programare la o firma mare de soft.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Vrei sa faci Bani de pe Internet iti dau Linkul unde poti chiar sa faci bani.
1 Ai linkul unde poti sa te inregistrezi.
2 Ai un video (continuare video) si urmareste video pentru a afla mai multe detalii.
3 Retragerea se face la 10$ (in paypal, payza, etc).
4 Este usor si sigur si plateste (in maxim o saptamana).
5 Poti sa iti promovezi linkurile cu videoclipuri prin:Facebook, Youtube, Forumuri, movie, movie25.soalluc.to,telepisodes.net,etc.
6 Poti sa uplondez pana la 4, 5Gb si memoria maxima care o ai este de 5Tb (5000Gb).

7 Linkul:
http://goo.gl/njYcjQ

8 Metoda este buna (castiga ca-m 75% din utilizatori peste 150$+/saptamana) iar alti 25% sunt incepatori care sunt la inceput si castiga 10$-50$.

9 Nu este complicat numai daca vezi tutorialul poti afla cum se face:
Acesta este codul cum sa iti copy filmul fara sa descarci si dupa aceea sa uplondez.
? op=my_files&add_my_acc=
Ai grija ca acesta merge sa uplondez numai Filme, videoclipuri.
PS:Nu fisiere sau imagini.

10 Mult Succes la facut bani.
PS:Daca te inregistrezi pe linkul meu si incepi sa te apuci de el sa faci bani eu iti mai dau cateva site-uri unde poti uplonda linkurile tale.
Doar sa trimiti un mesaj privat cu userul tau.

| TheSoldier a răspuns:

Nu prea exista metode sa poti sa faci bani seriosi pe internet.

| FlorinM28 a răspuns:

Eu tocmai am primit o plata in PayPal de 10$. O fi mult, o fi putin? Depinde cum privesti lucrurile. Pe http://goo.gl/29b0M8 gasesti detalii. Pe acelasi site gasesti si alte surse de venit pe internet.

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru FlorinM28):

Ea zii cat timp stai la calculator/laptop si timp ai facut acei bani.

Eu fac 10$ in doua zile iar pentru incepatori fac intr-o saptamana am facut chiar tutorial pentru ei ca sa invete cum sa inceapa acest lucru.

Acel lucru cu Paid2YouTube faci bani in (15-20 zile? sau mai mult).Ca foarte multi sau plans de aceast lucru ca acolo nu platesc bine si se face foarte putini bani.
Daca vrei iti dau peste 25 de saituri.PStongueot posta numai 4 site-uri maxim pe TPU. Dar pot sa arat printr-un mesaj privat ca sunt multi care sau plans despre acest lucru.

Asa ca nu mai este deloc profitabil sa iti faci cont pe Paid2YouTube (chiar daca tu le dai linkul sa iti fie referalul tau si imi copy linkul goo.gl.

| nusestie123 a răspuns:

Da! Foloseste internetul ca sa iti gasesti un joblaughing)

| bagabanibanibani explică:

Cea mai buna metoda e acest joc, Este vorba de un simulator al unei economii mondiale, in care te dezvolti ca individ al societatii, avand la indemana diverse oportunitati, unde poti munci lupta sau sa iti infiintezi o afacere in functie de ce ti se potriveste mai bine. duci razboaie pentru tara in care poti castiga bani.

[b]Marea oportunitate[/b] a jocului este faptul ca din acesta, banii castigati virtual in joc se pot converti in [b]bani reali[/b] si se pot retrage.

Pentru inceput muncesti in fiecare zi in joc si dai luptele pentru referali pana ce aduni bani sa incepi a te dezvolta.

Pentru inregistrare accesati link-ul de mai jos.

http://www.marketglory.com/strategygame/aleym