| rotariurazvan a întrebat:

Stiti cumva de un site de pe care poti face bami? Adica am auzit de un sait in care tu investesti ce suma de bani vrei tu in firme si la randul tau primesti niste bani pe luna in functie de cat ai contribuit...Stiti ceva de genu?

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde anumite produse, ca acest colier din link-ul de mai jos de exemplu, si poti lua 10 lei la fiecare colier vandut, sau in functie de produs.
http://mercador.ro/......1qc9B.html

suntserios
| suntserios a răspuns:

Forex, dar trebuie sa stii ce inseamna tranzactionarea la bursa, nu de alta dar vei pierde bani e banda rulanta

| george27 a răspuns:

Asta e super tare;)Eu m-am inscris deja, tu ce mai astepti?
10 eurocenti pentru fiecare membru recomandat de tine
1 eurocent pentru fiecare SMS promotional primit in grupul tau de prieteni
3 eurocent pentru fiecare sms promotional primit de tine
Inca nu te-am convins? Primesti 2 euro Bonus la inregistrare!
Nu e pacaleala e pur si simplu ADEVARAT!
Usor, usor poti face zeci si chiar sute de EURO lunar.
Intra si convinge-te!
Inscrie-te si tu aici http://bit.do/reincarcagratis