| Madamadll a întrebat:

Stiti vreo aplicatie legit cu care poti face bani? Nu multi 10-20 euro, sunt adolescent si nu am o sursa de venit. Paypal

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai sub 18 ani, nu esti eligibil sa ai cont Paypal!
iar daca era vreo sursa sa facem bani pe internet, iti spune eu ca nu mai era nimeni pe TPU.
Sunt surse sigure si profesionale foarte bune, unde se fac bani multi, dar trebuie sa ai peste 18 ani si sa fii profesionist adevarat, nu amator.
Dar ti-as recomanda o munca fizica, la gradini si sere de flori si zarzavat, unde nu se platesc euro, dar se plateste decent, si apoi sunt bani munciti cinstit. In plus, te-ar ajuta sa slabesti, asa cum ai mentionat pe alt topic, ca esti cam grasuta.

| salutsuntstefan2 a răspuns:

Cashapp.