| matrix100 a întrebat:

Stiti vreo firma de curierat international care are preturi bune si este serioasa pentru transport de colete de mici dimensiuni sub 1 kg in toata lumea?

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Si cargusul şi fan curier colaborează cu firme din toată lumea, şi au preţuri destul de bune, dar poţi apela şi la DHL.

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Din experienta mea si a cunoscutilor mei, firmele de curierat au preturi bune pentru ei, nu pentru client. Fa efortul sa intrebi la Posta romana cam cat te-ar costa. Vei fi surprins sa vezi ce tarife mici au.