| overdose90 a întrebat:

Stiti vreun loc in bucuresti unde se pot da haine vechi primind bani in schimb, adica magazine second hand, sau ceva asemanator?

3 răspunsuri:
| Alexandra_1242 a răspuns:

Te-as ruga frumos daca gasesti vreun raspuns concret la intrebarea asta sa-mi spui si mie ca si pe mine m-ar interesa ideea asta! Sau daca ai gasit vreun loc in care ppoti da haine vechi...Multumesc frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragonul rosu, Europa, Obor

| adelina_7876 a răspuns:

Buna am eu haine de vanzare foarte tari la preturi ok id :amanea86