| katutsu a întrebat:

Sunt chemat la un interviu la o firma in care trebuie sa dau mai intai proba scrisa pentru a putea intra in interviul propriu-zis.Cum ar putea arata aceasta proba scrisa?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa stim noi la ce firma, in ce domeniu samd dai tu interviul?

| katutsu explică (pentru suntserios):

Domeniul servicii-operator linie-fara studii superioare[doar liceu]

| taken a răspuns:

Te vor intreba niste tampenii care n-au nici o legatura cu ceea ce urmeaza sa faci in cazul in care vei fi angajat.

| BTWIN a răspuns:

Probele scrise se dau de obicei pentru a verifica niste notiuni, definitii, sa vada daca stii mai intai teoria

| DanaQ a răspuns:

In ce domeniu este job-ul? este pentru persoane cu studii superioare? daca da, posibil sa-ti dea un test care sa contina intrebari de tipul celor din testele psihologice, intrebari care sa-ti testeze rationamentul logic/verbal/numeric. Nu va fi greu, cu siguranta...dar trebuie sa fii f. atent, fara emotii! succes!

| bulbulica a răspuns:

Da-mi mai multe detalii pentru a te putea ajuta