| thechangeman a întrebat:

Sunt din Bucuresti si as vrea sa ma angajez pe post de promoter la o firma sau la un fast food si am 17 ani si nu am mai lucrat pana acum, putin ajutor plz!

2 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna ziua! Daca intri in comunitatea BIO vei avea mai multe oportunitati, incepand de la programe de dezvoltare personala, educare pe programe de sanatate, pana la castig financiar! O zi buna! Add la lazarescu_constantin (id messenger) si discutam mai multe cu privire la acest aspect!

| thechangeman explică (pentru BIOO):

Eu vreau un serviciu part time cu un salariu lunar, nu am nevoie de tot felul de programe de dezvoltare si alte prosti!