| MysteriousGirl244 a întrebat:

Sunt multe meserii frumoase in aceasta lume dar care este cea mai buna si avantajoasa?

11 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Aia care iti place tie cel mai mult.

| Flaviucu a răspuns:

IT, IT si iar IT.

| vladv26 a răspuns:

Cea mai buna si avantajoasa e ce ala care te pricepi cel mai bine

| NimeniSiAtat a răspuns:

Financiar tind sa cred ca medicina si aici ma refer mai exact la medicii chirurgi care in strainatate au salarii foarte mari.

| AinştainIsBack a răspuns:

ITist(Adica informatician)

| KindduOullie a răspuns:

Sa fi you tuber stai si faci videoclipuri distrandu-te de pilda Janoskins

| BpBycaBestEVer a răspuns (pentru KindduOullie):

Dar de PewDiePie ce mai zici? xD

| MysteriousGirl244 explică (pentru KindduOullie):

Nu am auzit in viata mea de acest lucru laughing.

| Jasonn99 a răspuns:

Cea mai buna meserie este cea pe care stii sa o faci.Atunci cand iti place nu e o povara.Se aplica in orice.

| Ioan_Hrisca_1955 a răspuns:

Una singura care o faci din placere rest rutina robotel

| Avon_Elena_1999 a răspuns:

Probabil ca in toate tarile medicul specialist este apreciat, insa destul de avantajoasa este si juridica( ex:avocat). Acei care au talent si pasiune se pot descurca bine si ca design, cintaret, photograf etc.