| Luca123321 a întrebat:

Sunt nou pe olx si nu stiu cum se trimite comanda astfel incat sa primesc bani pe produsul livrat

1 răspuns:
| user123654 a răspuns:

Vorbești cu respectivul cumpărător, îți dă adresa, tu trimiți coletul la adresa respectivă prin poștă sau prin curier, iar cumpărătorul îți plătește produsul fie prin ramburs, la primirea coletului (când îl ridică de la poștă/când vine curierul la el), fie ți-l plătește înainte să i-l trimiți tu, prin internet.