| Faranume242424 a întrebat:

Sunt serioși vânzătorii de pe aliexpress? Coletele de obicei in cât timp ajung? Dacă scrie de ex ca am de plătit 15 lei, îmi ia 15 lei sau mai mult? E posibil Să nu le trimită? La posta mai trebuie plătit și alte taxe?

1 răspuns:
| DOOOPX a răspuns:

Cei de la Aliexpres sunt seriosi, coletele ajung in timp de 15-31 zile, daca nu au ajuns in maxim 31 zile, peste 1 saptamana banii sunt restituiti inapoi in card, apropo sunt dese cazurile cand nu iti aduce culoarea respectivia o spun si din propria experienta, dar oricum o poti restitui sau schimba, numai ca trebuie sa dureze un timp anumit, si nu, nu mai trebuie sa platesti alte plati, sau taxe in plus, plata e fix cat comanzi, si nu are cum sa nu le mai trimita.
Succes!