| Adrian100 a întrebat:

Tatal meu are 39 de ani si cauta un loc de munca in Spania. Are mai multe calificari (mecanic masini si utilaje, sudor, macaragiu, ospatar) si este apt de munca. Imi poate da cineva niste indicatii in legatura cu un loc de munca potrivit pentru el? Sau macar un site de incredere unde pot cauta.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In Spania treaba cu angajarile stau mai prost fata de posturile de munca care sunt in Romania. Eu am cautat luni intregi si nu am gasit nimic, am lasat CV-uri si nimic. Cel mai bine e sa revina in Romania si acolo sa se intereseze ca sofer profesionist pe tir ca sigur o sa intre, daca il baga international face peste 1000€ lunar.

| mgtow a răspuns:

National castiga in jur de 600€ dar sunt bani frumosi in tara la noi, daca nu are experienta ii da mai putin dar eu nu cred ca el nu a condus tir daca are permis pentru macara.

| katy a răspuns:

Anuntul telefonic.ro aici nu garantez ca vei gasi locuri de munca pentru Spania dar din Buc gasesti sau pe ejobs.ro, bestjobs.ro sunt mai multe site-uri

| NemNUZ a răspuns:

In primul rand zii sa se duca la o agentie specializata in asta si aranjeaza ei tot