Întrebare recomandată | sebastian1999 a întrebat:

Tatal meu are o firma de confectii textile de 10 ani.Cum poate accesa fonduri europene nerambursabile?

1 răspuns:
| condreavaly a răspuns:

Daca tatal tau are o firma de confectii ar trebui sa cunoasca procedeele antreprenoriale. fratele meu alb, ai firma mare? de 10 ani? nu sti cum sa accesezi fonduri europene? un inginer/patron/manager trebuie sa stie astalaughing fondurile nerambursabile sunt in felul urmator. prezinti proiectul comisiei eu si daca se accepta faci totul din banii tai si la sfarsit daca ai respectat termeni si conditiile ei iti da bani pe care tu iai estimat cand ai facut proiectul. oricum cam greu acum cu FN. multa baftalaughing