| Killa3463 a întrebat:

Știe cineva de unde pot face un împrumut de bani? Țin sa mentionez ca nu lucrez și am nevoie de bani urgent! Exista un site sau o banca?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la rude

| Fatamuntilor a răspuns:

Doar rudele apropiate iti pot imprumuta bani in aceste conditii.
Restul trebuie sa prezinti garantii!
Sau ai putea scoate ceva la vanzare pe siturile de specialitate!
Amanet!

| Andreeush a răspuns:

Nici o bancă nu îți va da un împrumut dacă nu lucrezi.
Împrumută de la rude, prieteni.

| Marbea a răspuns:

Nimeni nu-ti da bani fara sa faci dovada ca ai de unde sa-i dai inapoi. Poti apela la o ruda daca vrea sa faca imprumut pentru tine, ceea ce nu prea cred, sau la camatari care nu e deloc recomandabil ca ramai si fara casa sau cu oasele rupte.

| SigBogdan a răspuns:

Kruc = camatari legali

| suntserios a răspuns (pentru SigBogdan):

Stii macar cu ce se ocupa Kruk?

| Andreeush a răspuns (pentru SigBogdan):

Kruk e o firmă de recuperări.

| SigBogdan a răspuns (pentru suntserios):

Da.face imprumuturi de bani.camatarie legala P.S.

| SigBogdan a răspuns (pentru Andreeush):

Esti in eroare.ei imprumuta bani. daca ai argumente la ce spui vreau o dovada.eu te intrum sa intri pe kruk.ro / Romania si o sa afli din prima pagina cum se promoveaza si ce fac ei

| suntserios a răspuns (pentru SigBogdan):

In primul rand nu exista kruk.ro deci e clar cat te ai informat.
Kruk e o firma de recuperari creante, nu un ifn care împrumută bani.

Ei cumpăra datorii neplayite de la firme precum cele de telefonie sau banci si apoi incearca sa le recupereze de la clienti. Sub nicio forma nu imprumuta bani.

Si daca tot ne indrumi pe noi sa ne informam ia si citeste de aici

https://ro.kruk.eu/clienti-cu-datorii/despre-noi

| Andreeush a răspuns (pentru SigBogdan):

Tu ești în eroare, cei de la kruk nu împrumută bani cum ai precizat tu.