| AnimeDemonul a întrebat:

Știe cineva vreun site web pentru minat btc sau alte monede asemenea?

Răspuns Câştigător
| ZyRRe a răspuns:

Toate site-urile sunt doar la panarama. nu sunt reale. Ori daca iti da, iti da foarte putin. Daca vrei sa minezi ai nevoie de un calculator cu o placa video foarte buna si de un program, ori un aparat special. Dar nu mai stiu exact daca sunt sau nu ilegale in Romania.

| sadrian46 a răspuns (pentru ZyRRe):

Nu sunt ilegale, dar dacă vrei să faci bani serioși costă de te îndoaie.

| ZyRRe a răspuns (pentru sadrian46):

Adevarat la partea cu costurile, am auzit ca consuma mult curent electric, si nu merita investitia.

| sadrian46 a răspuns (pentru ZyRRe):

Merită de la 10000 $ în sus investiți. Și se pare că consumă atât de mult curent cât o fabrică, etc.

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu exista ceva care să îți dea bani ție. Toate sunt țepe și doar proprietarul face câțiva bani, ori primești mult mai puțin decât trebuie ( aproape la nivel de sclav digital ).

Tranzacționarea și minarea BTC e legala in Romania și nu se poate impozita ( cel puțin momentan ).