| 13november a întrebat:

Știți câteva site uri pe care pot completa chestionare si sa primesc o anumită suma de bani? Sau chestii de genul online din care fac bani.
Mulțumesc frumos.

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Exista, pot sa iti arat si dovezi de plata, insa trebuie sa o spunem drept - cu chestiile astea scoti bani de o prajitura, nu se cheama ca faci bani la modul serios. Trimite-mi un mesaj privat cu adresa de email si o sa te invit la cateva sisteme. Totusi trebuie' sa fii constient ca in cel mai bun caz o sa faci cam 20 EUR intr-un AN pe un astfel de site. Sutele de dolari lunar sunt doar povesti.

| 13november explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu am voie sa îți trimit mesaj...

| 13november explică (pentru GabiDumitrescu):

Poți sa îmi trimiți un mesaj cu adresa ta de email, iar eu o sa îți trimit un mesaj cu adresa de email happy nu am voie nici asa sa îți trimit mesaj pentru ca sunt membru junior

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru 13november):

COrect. Hai ca iti trimit acum.

| WhiteLife a răspuns:

Daedalus online