| CristinaAndraaaa a întrebat:

Știți pe cineva care imprumuta bani cu dobândă în Craiova? Urgent va rog dați-mi un număr de telefon/Facebook ceva sigur

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu chiar o trimiti la cămătari?

PS. Oricât ti-ar fi de greu, NU împrumuta bani de la Instituțiile Financiare Nebancare (dacă vrei liniște!).
Găsește un prieten apropiat, o rudă, un vecin, ori roaga seful de la job să te ajute. Sau amâna achizitionarea produsului pentru care vrei sa faci împrumutul.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Provident

| mgtow a răspuns (pentru floresdemayo):

This is life

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Cum sa nu, ca zici tu!
Ăsta ar fi fost raspunsul tau, dupa ce o faceai pe fata sa intre în belele?

| mgtow a răspuns (pentru floresdemayo):

A cerut cu dobanda si era in graba. banca la fel de hoata e ca providentu

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Diferență enormă între bănci și instituțiile financiare nebancare.
Am citit și eu că IFN-urile pot solicita dobânzi (și) de peste 200%.
Uite, citeste despre ele:
http://www.finzoom.ro/......8838e0f7d/

http://jurnalul.antena3.ro/......53572.html

http://costintanasescu.com/......-mort_7187

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Tu chiar o trimiti la cămătari?

PS. Oricât ti-ar fi de greu, NU împrumuta bani de la Instituțiile Financiare Nebancare (dacă vrei liniște!).
Găsește un prieten apropiat, o rudă, un vecin, ori roaga seful de la job să te ajute. Sau amâna achizitionarea produsului pentru care vrei sa faci împrumutul.