| RealKing01 a întrebat:

Știți un amanet in Bucuresti care cumpără electronice? Vreau să-mi vând boxa să iau bani pe ea happy

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mai degraba olx decat amaneturi de electronice, care sunt niste japcari care "cumpara" ieftin si apoi unde crezi ca vand mai scump? tot pe olx happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu o sa i ei o suma mare pe ea si o sa regreti ca ai vindut o plus ca ei o sa i ti dea banii cand se va vinde boxa, vrei sa o vinzi repede?: Pune o pe olx cu livrare la tine acasa cu probă in fața cumpăratorului.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu am fost multumit de astia, sunt seriosi.
https://www.totalconvert.ro/contact

| Catrice a răspuns:

Iei mult mai mult dacă vinzi pe net.

| Yuoia a răspuns:

Am vazut unul pe langa gara de nord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calea Mosilor nr.306, sector 2 :

https://zeusamanetbucuresti.ro/......ectronice/

| SkateFunk a răspuns:

Https://www.totalconvert.ro
Incerca la astia, iti ofera si garantie etc.;)