| Ieusântanalfabet a întrebat:

Știu ca este o întrebare destul de grea dar îmi puteți spune cum sa creez reclame bune pe Facebook adică ce buget îmi recomandați ca să cumpere cel puțin 50 de oameni menționez ca produsul costă 2000 de lei?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Salut. Eu mereu m-am axat in alegerea grupei de varsta tincta decat pe perioada reclamei. Depinde de produs si utilitate. Pune o suma mare pe o perioada de 14 zile cu un publoc tincta limitat (exemplu 23-33ani, nu mai mult de 10 ani) si daca nu reusesti ajustezi varsta si cu ac suma de bani iei iar 14 zile

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Publicitatea trebuie directionata spre grupul de potentiali cumparatori, interesati. In caz contrar, ai sanse minime de vanzare.

| manuelboy a răspuns:

Te duci la rubrica de vanzari pe Facebook. Faci acolo poze si pui si numarul de telefon mobil sa te sune lumea.In caz ca cineva are nevoie de produsele respective.Mult succes.