| Mateiciuc_Josh_1998 a întrebat:

Top 10 afaceri Romania,vreau ceva fara falimente m-am gandit la amanet, ce parare aveti, funda? Propuneri?

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Nicio afacere nu o sa-ti asigure un succes garantat, indiferent de domeniu. Tine de experienta si de noroc. La amanet trebuie sa platesti in primul rand chiria pentru loc si apoi sa ai un om cat de cat experimentat pe care sa nu-l pacaleasca nimeni cu telefoane stricate sau bijuterii placate cu aur si sa creada ca sunt din aur integral si exemplele pot continua.