| Anonim1a1 a întrebat:

Tot despre întrebarea de ieri cu privire la idei de decoratiuni hand made... m-am gandit la 2 idei decoratiuni /buchete din flori de săpun sau acele cutiuțe cu dulciuri (de ex jumatate de cutie cu trandafiri de sapun si jumatate bomboane rafaelo) sau acel„ tort„din batoane kinder. Ce credeti ar merge, voi ati cumpara asa ceva?( Stiti cumva de unde as putea achiziționa materiale trandafiri de sapun / cutii pentru acestia decorative la preturi mici? Cat mai multe răspunsuri m-ar ajuta. Multumesc

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu as cumpara asa ceva. Pur si simplu nu ma atrage sapunul sub diverse forme, ca nu-l poti folosii si nici daruii.
Daca nu stiai, sapunul nu se daruieste, ca jignesti omul, facandu-l indirect imputit (nespalat).

| Anonim1a1 explică (pentru Violleta2022):

M-am referit la acei trandafiri care au o consistenta ca si sapunul sunt un fel de trandafiri criogenati .....la acele cutiuțe decorate cu acesti trandafiri si diverse alte flori de acest gen

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim1a1):

Stiu la ce te referi, ca mi-au picat in mana, dar tot nu as cumpara nimic din sapun, nici stilizati, nici nestilizati.
Am primit asemenea cadouri si au ajuns direct la gunoi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim1a1):

Da, prefer trandafirii vii, sau intr-un caz exceptional cei de hartie, ca decor, dar in nici un caz de sapun.

| Anonim1a1 explică (pentru Violleta2022):

Da fiecare cu parerea lui, si eu as prefera la fel dar, m- am gandit la asta fiindca merge foarte bine aceasta mini afacere dupa cum am vazut

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim1a1):

Eu nu stiu unde ai vazut tu ca merge bine afacerea cu sapun...dar nah, fiecare are voie sa creada ce vrea.

| Andreeush a răspuns:

Mai bine ai confecționa altceva.