| stefstefansteff123 a întrebat:

TPU aveti idee daca cei de la Altex accepta bonul din banii de la euro 200 pentru achiziționarea unui laptop? Daca nu, ce firme accepta aceste bonuri si diferenta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euro 200, v-au dat bonurile direct? Trebuia sa faca ei prin firmele cu care au contracte acele licee, sau scoli, of doamne, iar se vor face magarii cu aragaz, cuptor cu microfunde, boxe si orice altceva, decat calculatoare...
Apropo, vei da diferenta daca nu se incadreaza in cei 880 ron, si sigur nu se va incadra + intereseaza-te direct la Altex sau orice alt magazin mare, daca primesc sau nu asa ceva.